Biuletyn Informacji Publicznej
Członkowie PDF Drukuj Email
23.01.2008.
lista członków na dn. 30 czerwca 2010 roku

Zakłady rzemieślnicze zrzeszone w cechu i kształcące pracowników młodocianych:

Piekarsko cukiernicza | Dekarstwo | Instalacje sanitarne i gazowe | Instalatorstwo elektryczne | Kominiarstwo | Kowalstwo | Ogólnobudowlane | Szklarstwo | Ślusarstwo | Elektromechanika | Tele-radiomechanika | Elektryczna | Fryzjerska | Gastronomia | Masarstwo i wędliniarstwo | Fotografika | Krawiectwo | Kuśnierstwo | Modniarstwo | Mechanika pojazdowa, lakiernictwo i blacharstwo samochodowe | Stolarstwo | Tapicerstwo

 

Piekarsko cukiernicza

 


Ireneusz Dobiegała - Cukiernia "Muszelka" S.C.

    76-200 Słupsk, ul. Wojska Polskiego 54, tel. 0598428291

Roman Tama - Ciastkarnia-Wytwórnia Lodów "Taja"

    76-107 Jarosławiec, ul. Nadmorska 6 tel. 0598109538

Norbert Borucki

    76-106 Postomino, Łącko 26 A

Adam Brzóska

  76-270 Ustka, Marynarki Polskiej 49, tel. 59 8144840

Eugeniusz Brzóska - Piekarnia – Ciastkarnia

    76-270 Ustka, ul. Marynarki Polskiej 49, tel. 0598144840

Lech Chorąży - Piekarnia, Ciastkarnia "Staropolska"

    76-200 Słupsk, ul. Grottgera 23, tel. 0598432828

Dariusz Chorąży - Piekarnia – Cukiernia

    76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 95, tel. 0598441458

Gerard Cyman

    76-200 Słupsk , ul.Prusa 13, tel. 0598425134

Ryszard Dzikowski

    76-200 Słupsk, ul.Długosza 16, ul. 0598424761

Wanda Jakubowska - Piekarnia Wyrób i Sprzedaż

    76-100 Sławno, ul. Ciszkowskiego 27 tel. 0598107913

Tadeusz Jakubowski - Piekarnia, Wyrób i Sprzedaż

    76-100 Sławno, ul. Ciszkowskiego 27, tel. 0598107913

Stanisława Janta-Lipińska

    76-200 Słupsk, ul. Armii Krajowej 34, tel. 0598422672

Dariusz  Jaromij - Piekarnia, Sklep Rolno – Spożywczy

nbsp;   77-232   Barcino 56, tel. 0598577494

Roman Jedynak

    76-213 Gardna Wielka, Kościuszki 4, tel. 609540513

Eugeniusz Lewna

    76-200 Słupsk, ul. Sierpinka 2m2, tel. 0598428276

Czesław Orłowski

    76-100  Sławno, ul. Armii Krajowej 13m1, tel. 0598102492

Paweł Placha

    76-200 Słupsk, ul.Długa 19

Janusz  Sieciński

    76-200 Słupsk, ul. Jaracza 12, tel. 0598428026

Zbigniew Szyca - Szyca Company Piekarnia i Wytwórnia Chrupek

    76-200 Słupsk, ul. Mickiewicza 20, tel. 0598424925

Roman Tama

    76-107 Jarosławiec, ul. Nadmorska 6, tel. 0598109538

Bogumiła Walkusch

    76-223  Stowięcino 14, tel. 0598116651

Leszek Wenta

76-270 Ustka,  Chabrowa 1, tel 59 8146414

Antoni  Wrzosek - Piekarnia Antoni, Joanna Wrzosek

    76-231 Damnica, ul. Witosa 5, tel. 0598113028

Piekarnia "Pod Klonem"

    76-200 Słupsk, ul. Lutosławskiego 7, tel. 0598422305

Do góry 

 

Dekarstwo

 

Zenon  Golejewski - Usługowy Zakład Blacharski

    76-251 Kobylnica, ul. Młyńska 46, tel. 8429791


 

Instalacje sanitarne i gazowe

 

Andrzej Baran - Zakład Instalatorstwa Sanitarnego i Ogrzewania

    76-200 Słupsk, ul. Bauera 4, tel. 604374277

Andrzej Daszczyński - Zakład Instal.Sanitarnego i c.o."EKO-TECH"

    76-200 Słupsk, ul. Słoneczna   16d, tel. 0598420150

Zenon  Głowala - P.H.U."HYDROBUD-EKO"

    76-200 Słupsk, ul. Leszczyńskiego 8, tel. 0598437580

Dariusz Kostuj - Zakład Instalatorstwa Sanitarnego i c.o.

    76-100 Sławno, ul. Gdańska 64a, tel. 600366617

Zenon Najda - Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe

    76-200 Słupsk, ul. Chrobrego 16, tel. 0598431523

Edward Sosnówka

    76-200 Słupsk, ul. Roweckiego  2m65, tel. 0598452939

Marcin Zawadzki Instalatorstwo Sanitarne PIR

    76-200 Słupsk, ul. Z.Augusta   72, tel. 0598411311 w.335

Do góry

 

Instalatorstwo elektryczne

 

Adam Brzyszcz 

   76-113 Postomino, Pienkowa 3 59 8109179

Stanisław Kowalski

    76-111 Staniewice 7, tel. 0598102974

Leszek Haratyk

    76-107 Jarosławiec Uzdrowiskowa 15, tel. 94 34 82 770

Stanisław Miszczak - Usługowy Zakład Instalatorstwa Elektrycznego

    76-100 Sławno, ul. Koszalińska 7, tel. 0598102712

Krzysztof Placety - „Elektromet” S.C. Stanisław i Krzysztof Placety

    76-200 Słupsk, ul. Borchardta 57

Zbigniew Solarczyk

    76-251 Kobylnica, ul. Witosa 82, tel 509338891

Jan Roszak

    76-200 Słupsk Mickiewicza 21/4, tel606171701

Do góry

 

Kominiarstwo

 

Wiesław Siewierski - Usługowy Zakład Kominiarski Wiesław Siewierski

    76-200 Słupsk, ul. Traugutta 3/2, tel. 0598427104

Do góry

 

Kowalstwo

 

Franciszek Fieckowicz

    76-200 Słupsk, ul. Portowa 4, tel. 0598429843

Do góry

 

Ogólnobudowlane

 

Mieczysław Kubera

   76-100 Sławno, Koszalińska 64c, tel 59 8107793

Eugeniusz Tymoszuk

   76-100 Sławno, Chełmońskiego 13 , tel 693949000

Sławomir Wardak Usługi Ogólnobudowlane

    76-100 Sławno, ul. Grottgera 15m6, tel. 0598107852

Do góry

 

Szklarstwo

 

Marian Sas - Usługowy Zakład Szklarski Marian Sas

    76-200 Słupsk, ul. Poniatowskiego 44, tel. 0598425767

Edmund Więckiewicz - Zakład Szklarski

    76-200 Słupsk, ul. Wojska Polskiego 12, tel. 0598424179

Do góry

 

Ślusarstwo


Jan Czechowicz - "Plas-met" Widzino

    76-251 Widzino, ul. Krzywa 24 A, tel. 0598429118

Ryszard Murawski - Zakład Ślusarsko-Mechaniczny MURMET

    76-200 Słupsk, ul. Przemysłowa 14, tel. 0598422435

Henryk Nejman "AUTO-HAK" sp.j.

    76-200 Słupsk, ul. Słoneczna 16 K, tel.0598414414

Zenon Szymaniuk

    76-251 Kobylnica, ul. Witosa 21, tel. 604531036

Do góry

 

Elektromechanika

 

Piotr Nowakowski F.H.U. "ELHIP" s.c.

    76-200 Słupsk, ul. Tuwima 23, tel. 0598411471

Mirosław Sawka - Serwis AGD

    76-200 Słupsk, ul. 3-go Maja 77m5, tel. 601691391

Kazimierz Stawikowski

    76-200 Słupsk, ul. Modrzewiowa 4, tel. 0598420680

Do góry

 

Tele-radiomechanika

           

Bogusław Kostrzewa

    76-200 Słupsk, ul. 3-go Maja 79, tel. 0598432495

Stanisław Leśniak

    76-200 Słupsk, Kilińskiego 49, tel 602116884

Bogdan Ustjanowski - Zakład TV

    76-200 Słupsk, ul. Z. Augusta 14, tel. 0598430465

Kazimierz Wieczorek

    76-200 Słupsk, Dmowskiego 10 , tel59 8455563

Roman Zapor, Usługowy Zakład TV

    76-100 Sławno, ul. Dworcowa 7, tel. 0598102482

Do góry

 

Elektryczna

 

Piotr Dłużak - Zakład Usług Elektrycznych "ELPIR"

    76-200 Słupsk, ul. Biernackiego 9, tel. 601663807

Tomasz Grądzki - Usługi Elektryczne "ELTOM"

    76-100 Sławno, ul. Mickiewicza 3m7, tel. 0598104560

Jerzy Kujat - Instalatorstwo Elektryczne i Teleelektryczne

    76-200 Słupsk, ul. Na Skarpie 2, tel. 602269953

Jan Kuliński - Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych "ELSANCO"

    76-200 Słupsk, ul. Cisowa 13, tel. 0598404168

Ryszard Łagocki - Zakład Elektro-Instalacyjny

    76-100 Sławno, ul. Okrzei 2m4, tel. 607244281

Marek Momot - Instalatorstwo Elektryczne "EL-SYSTEM"

    76-200 Słupsk, ul. Kijowskiego 6, tel. 605257986    

Do góry

 

Fryzjerska

 

Małgorzata Mularczyk - Zakład Fryzjerski

    76-200 Słupsk, ul. Z.Augusta  14, tel. 0598435111

Elżbieta Bąba - Zakład Fryzjerski

    76-270 Ustka, ul. Sprzymierzeńców  35, tel. 509622578

Alicja Bronisz - Zakład Fryzjerski

    76-200 Słupsk, ul. Bat.Chłopskich 13, tel. 0598455432

Renata Dembek - Zakład Fryzjerski

    76-270 Ustka, ul. Rybacka 1a,  tel. 0598148235

Zofia Drejer

    76-200 Słupsk, ul. Romera 10, tel. 0598437274

Monika Drużba - Pracownia Fryzjerska

    76-200 Słupsk, ul. Kr.Jadwigi 1m236,  tel.508055059

Agata Durczak - Zakład Fryzjerski

    76-270 Ustka, ul. Kopernika 20, tel. 0598147757

Grażyna Dytrych - Usługowy Zakład Fryzjerstwa Damskiego

    76-270 Ustka, ul. Grunwaldzka 53, tel. 0598145387

Izabela Gordonowicz - Zakład Fryzjerski "LA FAME"

    76-200 Słupsk, ul. Niedziałkowskiego 3/2, tel. 0598402020

Artur Gruszka - Zakład Fryzjerski "DUO-COLOR"

    76-200 Słupsk, ul. Niedziałkowskiego 5, tel. 604867599

Wanda Jasłowska

    76-200 Słupsk, ul. Niemcewicza 17, tel. 0598427483

Jolanta Kaczmarska

    76-200 Słupsk, ul. Rydygiera 20, tel. 663710920

Patrycja Kazaniecka - Zakład Fryzjerski

    76-248 Dębnica Kaszubska, ul. Zjednoczenia 16a, tel. 0598131843

Krystyna Kiresztura

    76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 95, tel. 0598443669

Kamilla Kopyto - Salon Urody "GABRIEL"

    76-200 Słupsk, ul. Kilińskiego 2m3, tel. 0598401100

Monika Kotlińska - Zakład Fryzjerski

    76-100 Sławno, ul. Rapackiego 1, tel. 0598102517

Andrzej Mućko -  Zakład Fryzjerski Andrzej Mućko

    76-270 Ustka, ul. Marynarki Polskiej 81, tel. 0598144303

Julita Nawrocka - Zakład Fryzjerski "EMMANUEL"

    76-200 Słupsk, ul. Arciszewskiego 8,  tel. 0598412907

Ewa Ociepka - Fryzjerstwo Damskie

    76-200 Słupsk, ul. Banacha 7m227, tel. 0598433362

Brygida Procek vel Proczek - Fryzjerstwo Damskie Brygida Procek vel Proczek

    76-200 Słupsk Wojska Polskiego 54, tel. 0598401395

Iwona Sadocha - Zakład Fryzjerski

    76-200 Słupsk, ul.  Kossaka 23,  tel. 601809210

Wiesława Stryjewska - Zakład Fryzjerski

    76-200 Słupsk, ul. Z. Augusta 14, tel. 0598435111

Marek Szymański

    76-200 Słupsk, ul. Wileńska 7 box 61

Barbara Święconek

    77-230 Kępice, ul. Kościuszki 3, tel. 0598576294

Maria Świętosławska - "Styl"

    76-200 Słupsk, ul. 3-go Maja  77, tel. 0598435694

Barbara Wierzbowska - Zakład Fryzjerski "LAURA"

    76-200 Słupsk, ul. Woj. Polskiego 15, tel. 0598422443

Dorota Wilkosz - Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "DORIS"

    76-200 Słupsk, ul. 3-go Maja  35, tel. 0598441347

Marzena Wolska - Salon Fryzjerstwa Damskiego

    76-200 Słupsk, ul. Kołłątaja - Dworzec PKS 14,  tel. 0601634693

Artur Woszczyk - Zakład Fryzjerski

    76-100 Sławno, ul. Sempołowskiej 1, tel. 609102902

Eugeniusz Woszczyk

    76-200 Słupsk, ul. Wojska Polskiego 4, tel. 0598423467

Marianna Wota - Usługowy Zakład Fryzjerski Damsko – Męski

    76-251 Kobylnica, ul. Główna 16, tel.509699690

Małgorzata Zubelewicz - Salon Fryzjerski "MAŁGOSIA"

    76-200 Słupsk, ul. Kotarbińskiego 4, tel. 0598437224

Halina Minda
 
  76-200 Słupsk, Wileńska 26, tel 601565029
 
Krystyna Gierszewska 
 
  76-200 Słupsk, Herbsta 20, tel 501166309
 
Aneta Graczyk
 
  76-200 Słupsk, Filmowa 3, tel 504055154
 
Iwona Ługowska
 
  76-200 Słupsk, Wileńska 7, tel 59 8475045
 
Kamila Bodak
 
  76-200 Słupsk, Sienkiewicza 5, tel 669343445
 
Marzena Piniańska
 
  76-200 Słupsk, Lutosławskiego 8, tel 601366644
 
Paweł Żurawik
 
  76-200 Słupsk, Wolności 6, tel 59 8414365
 
Anna Jodko-Bednarska
 
  76-200 Słupsk, Kr.Jadwigi 7, tel 509902760
 
Małgorzata Steczek-Białkowska
 
  76-100 Sławno, Koszalińska 18, tel. 606945382
 
Monika Kotlińska 
 
  76-100 Sławno, Rapackiego 1, tel. 501 127 833
 
Joanna  Matyjasiak
 
  76-200 Słupsk, Wileńska 39 781 112 533
 Do góry

 

 

Gastronomia

 

Andrzej Adamkiewicz

  76-200 Słupsk, Dominikańska 1 , tel 503 336 036

Andrzej Jakuczun

  76-200 Słupsk, Mickiewicza 1, tel. 59 8424 320

Do góry

 

Masarstwo i wędliniarstwo

 

Marian Gońda

    76-100 Sławno ul. A.Krajowej 21, tel. 0598103921

Maria Powęzka - P.U.H. Ubojnia Drobiu "HUBART"

    76-106 Bruskowo Wielkie 24, tel. 0598461531

Do góry

 

Fotografika

 

Lucyna Szczepańska-Ulrych    - "Foto Studio - Profile"Usługowy Zakład Fotograficzny

    76-200 Słupsk, ul. Armii Krajowej 24 A, tel. 0598424770

Janina Widzisz – Szebiotko - "Foto - Film" Janina Widzisz-Szebiotko

    76-200 Słupsk, ul. Wiejska 2, tel. 0598424396

Do góry

 

Krawiectwo

 

Alfons Klepin

    76-200 Słupsk, ul. Tuwima 6/7, tel. 0598414911

Małgorzata Parzybót

    76-200 Słupsk, ul. Sygetyńskiego 13, tel. 661585629

Jan Piatczyc - Zakład Krawiecki Jan Piatczyc i Syn S.C.

    76-200 Słupsk, ul. Jaracza 12, tel. 0598411685

Do góry

 

Kuśnierstwo

 

Tadeusz Lenc - Zaklad Kuśniersko – Krawiecki

    76-200 Słupsk, ul. Wojska Polskiego 17, tel. 0598425069

Do góry

 

Modniarstwo

 

Jolanta Wrzesińska - Artystyczna Pracownia Modniarska

76-200 Słupsk, ul. Wojska Polskiego 37,  tel. 0598425049

Do góry

 

Mechanika pojazdowa, lakiernictwo i blacharstwo samochodowe

 

Tadeusz Bator - Zakład Mechaniki Pojazdowej

    76-277 Włynkówko 14a, tel. 0598471421

Zenon Borny „Borny” Auto – Mechanika

    76-200 Słupsk, ul. Szymanowskiego 4, tel. 0598425557

Bogumiła Budzyńska - Kwiatkowska

   76-200 Słupsk, ul. Poznańska 82, tel. 606171701

Tadeusz Burzyński

    76-200 Słupsk, ul. Koszalińska 3B, tel. 0598417915


Bogdan Daniło - P.P.U.H."Bogdan"

    76-200 Słupsk, ul. Rzemieślnicza 2, tel. 0598427864

Andrzej Drwięga

    76-251 Kobylnica, ul. Główna 3A

Krzysztof Ejsmont - Autocolor

    76-251 Łosino, ul. Główna 15 A, tel. 0598429742

Grzegorz Goebel - Continental Goebel sj

    76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 40m2, tel. 0598431498

Piotr Grodzicki - Auto-Remont

    76-200 Słupsk, ul. Cecorska 8, tel. 0598428066

Jan Gruszewski - P.U.H. Auto – Bazar

    76-261 Bierkowo 39, tel. 0598119150

Tadeusz Grzelak

    76-100 Sławno, ul. Chopina 13m13, tel. 0598103087

Andrzej Kalota - Auto - Naprawa Mechanika, Blacharstwo, Lakiernictwo

    76-245 Głobino 10, tel. 0598471085

Józef Klimkowski

  76-200 Słupsk Kniaziewicza 9,  tel. 59 848 19 40

Antoni Karpowicz - Usługowy Zakład  Blacharstwo - Mechanika Pojazdowa

    76-251 Kobylnica, ul. Młyńska 3, tel. 606617822

Mirosław Krajnik - P.M.U.H. "Krajnik i Syn"

    76-200 Słupsk, ul. Kopernika 27 A, tel. 0598423382

Wacław Kucharski - Zaklad Mechaniki Pojazdowej S.C.

    76-251 Kobylnica, ul. Główna 39, tel. 0598429010

Jan Lasota

    76-219 Siemianice, ul.Boczna 5, tel. 0598471882

Marek Łęgowski - Zakład Elektromechaniki Pojazdowej

    76-200 Słupsk, ul. Borchardta 65, tel. 0598400761

Jarosław Machalski - Zakład Mechaniki Pojazdowej

    76-100   Sławno, ul. Chełmońskiego 57b, tel. 603977186

Artur Małachowski - Usługi Motoryzacyjne

    76-100 Sławno, ul. Chełmońskiego 33, tel. 0598103664

Wiesław Mejsner

    76-251 Kobylnica, ul. Rzemieślnicza 11

Tadeusz Miezianko

  76-200 Słupsk, Kilińskiego 26, tel. 880934007

Robert Ongirski - Zakład Naprawy Obsługi Samochodów S.C.

    76-200 Słupsk, ul. Bauera 4A, tel. 0598429221

Jerzy Pączek - Usługowy Zakład Lakiernictwa Pojazdowego

    76-251 Kobylnica, ul. Główna 86, tel. 0598429083

Andrzej Ramult - Zakład Lakiernictwa Pojazdowego

    76-200 Słupsk, ul. Przemysłowa 73, tel. 0598438975

Ryszard Rostowski - P.H.U

    76-251 Łosino, ul. Główna 24 A, tel. 0598429772

Władysław Sawosz  - Mechanika, Blacharstwo, Diagnostyka Pojazdowa

    76-100 Sławno, ul. Kraszewskiego 11, tel. 0598104145

Ireneusz Siernicki - Zakł.Mech., Blach., Lakiern., Elektromech. Pojazd

    76-100 Sławno, ul. Gdańska 63c, tel. 600988990

Karol Siwek - Zakład Mechaniki Pojazdowej

    76-107 Jezierzany 6, tel. 0598109755

Jan Siwiński

    76-270 Ustka, ul. Krasickiego 34, tel. 0598145233

Waldemar Skwierawski

    76-100 Sławno, ul. Armii Krajowej 25, tel. 0598103349

Mariusz Staniuk

   76-200 Słupsk, Szczecińska 42, tel 598482000

Zbigniew Szaja

    76-200 Słupsk, Gwardii Ludowej 10, tel 59 845 44 09


Edward Szendrak - Zakład Elektromechaniki Pojazdowej

    76-200 Słupsk, ul. Kopernika 35a, tel. 0598424483

Ireneusz Szlufik - Auto – Naprawa

    76-219 Siemianice, ul. Kolejowa 2, tel. 604072883

Aleksander Winiarczyk - Auto - Alek Aleksander Winiarczyk

    76-219 Siemianice, ul. Słupska 48, tel. 0598112510

Artur Winiarczyk - Winiarczyk s.c. Auteryzowany Dealer Opla

    76-200 Słupsk, ul. Gdańska 18, tel. 0598422880

Jacek Zamęcki  - AUTO-SERVIS

    76-245 Głobino 60, tel. 602630196

Robert Zawrotniak - Zakład Mechaniki Pojazdowej "Auto-Truck"

    76-270 Ustka, ul. Narutowicza 14, tel. 0598145413

Tadeusz Zenowicz - Zakład Mechaniki Pojazdowej

    76-100 Sławno, ul. Gdańska 32, tel. 0598117839

Sebastian Zenowicz - Zakład Mechaniki, Blacharstwa i Lakiernictwa Pojazdowego

    76-100 Sławno, ul. Kochanowskiego 1, tel. 0598102494

Do góry

 

Stolarstwo

 

Piotr Antoszko - Usługi Stolarskie

    76-100 Bobrowiczki, ul. Bobrowiczki 26 J, tel. 78349700

Robert Bartnik - Usługowy Zakład Stolarski S.C.

    76-200 Słupsk, ul. Żółkiewskiego 1, tel. 0598432613

Lesław Broniszewski

    76-100 Sławno, ul. Basztowa 1, tel. 695166309

Roman Hennig - Usługowy Zakład Stolarski

    76-100 Sławno, ul. Morska 7A, tel. 0598107638

    www.cech.slupsk.pl

Rafał Hennig - Zakład Stolarski

    76-100 Sławno, ul. Morska 7a, tel. 0598104990

Roman Jóżwik

    76-100 Sławno, ul. Morska 5A, tel. 0598104168

Eugeniusz Ludwikowski - Zakład Stolarski

    76-113 Postomino 35(poczta), Chudaczewo 35, tel. 0598103520

Urszula Piórkowska - Zakład Stolarski

    76-200 Słupsk, ul. Wiśniowa 2, tel. 0598424659

Zdzisław Rębacz

    76-100 Warszkowo, ul. Warszkowo 27, tel. 0598107419

Marek  Rolbiecki - Usługowy Zakład Stolarski

    76-200 Słupsk, ul. Żółkiewskiego 67, tel. 0598432420

Adam Witek

    76-219 Jezierzyce, ul. Kolejowa 3, tel. 0598112567

Stefan Wójcik

    76-100 Sławno, ul. I-go Pułku Ułanów 7      

Adam Gładysz

   76-270 Ustka, Dąbrowszczaków 2, tel 509 319 500

Do góry

 

Tapicerstwo

 

 Józef Dąbrowski - Zakład Tapicerski

76-200 Słupsk, ul. Płowiecka 2, tel. 0598414636

Do góry 

 
« poprzedni artykuł
             Corporight © 2008 - cech.slupsk.pl
Design by: Digitronic.com.pl & ITProvider.pl